چرا باید محصولات آبنما را از GSO تهیه کنیم؟

محصولات آبنمای GSO

 

امروزه استفاده از آبنما و ایجاد فضای آبی در معماری شهری بسیار مرسوم شده و تأثیر قابل توجهی بر زیبایی و طراوت فضای زندگی دارند. جلوه زیبا و صدای دلنشین آبنما تازگی و طراوتی خاص به روح و روان انسان میبخشد. انسان امروزی که در زندگی صنعتی و مشغلههای فراوان غرق شده است، چارهای ندارد جز اینکه راهی برای فرار از استرسها و کاهش فشارهای روحی روانی بیابد. پناه بردن به طبیعت و کمک گرفتن از عناصر طبیعت از بهترین روش دستیابی به آرامش است. آب عنصر حیاتی است که وجود آن در هرجایی، سرزندگی و نشاط را به همراه خواهد داشت. امروزه آبنماها در طراحی فضاهای شهری، ویلاها، باغها و همچنین دکوراسیون داخلی مناطق مسکونی و اداری و ... به خوبی جای خود را باز کرده‌اند. شرکت GSO از شرکت‌های پیشرو و موفق در طراحی، ساخت و تولید محصولات و تجهیزات آبنما در کشور است. دلایل موفقیت و محبوبیت این شرکت بین مشتریان در ادامه بیان می‌شود.

 

 
نازل آبنما شهری comet

نوع متریال مورد استفاده در ساخت آبنما شهری

متریال مورد استفاده در تولید محصولات اهمیت زیادی دارد. در شرکت GSO برای تولید محصولات از استیل 304 یا 316 استفاده می‌شود. ویژگی قابل توجه این نوع استیل خاصیت ضدزنگ‌زدگی و خوردگی آن است که در ساخت آبنما بعلت تماس مداوم و همیشگی آن با آب، اهمیت بالایی دارد. در برخی شرکت‌ها برای پایین آوردن قیمت تمام شده محصول، در ساخت نازل ها و دیگر تجهیزات مربوط به آبنما از ورق گالوانیزه یا استیل با گرید پایین و حتی آهن با آبکاری استفاده می‌کنند. بدیهی است که این شرکت‌ها محصولات کیفیت پایین خود را با قیمت کمتری در اختیار مشتری قرار می‌دهند. البته مشتری نیز مدت کوتاهی بعد از استفاده، هزینه گزافی بابت این کم دقتی در خرید، خواهد پرداخت.

 

 

 

 

 

 
طراحی و ساخت آبنما

نوع نقشه‌های مهندسی

طراحی جزئیات فنی آبنما شهری در این شرکت مطابق با اصول مهندسی، با استفاده از نرم‌افزارهای تخصصی از قبیل سالید ورک، اتوکد و ... ، انجام می‌شود. شرکت GSO مفتخر است که تمامی دانش و تجارب فنی و یافته های خود را که ماحصل سال‌ها پژوهش که با صرف زمان و هزینه های بالا در قسمت R&D این شرکت بدست آمده را به‌ صورت رایگان در اختیار علاقه‌مندان به صنعت آبنما در ایران و سایر کشورها قرار دهد. این شرکت معتقد است برای پیشرفت و شکوفایی بیشتر در زمینه‌های فنی و مهندسی در زمینه آبنما که تلفیقی از صنعت و هنر برای ایجاد محیطی زیبا می باشد، باید تجربیات و آموخته‌هایمان را در این صنعت نوظهور به اشتراک بگذاریم تا لزوم استفاده از آبنما را در معماری مکانهای گوناگون هر چه بیشتر یادآور شویم.

 

 

طراحی مهندسی محصولات آبنما

طراحی بر اساس اصول فنی و مهندسی جهت انواع نازل ها و تجهیزات جانبی مربوط به آبنما از نظر زیبایی ظاهری و دقت به جزئیات از دیگر مزایای محصولات تولیدی این شرکت است. جذابیت و زیبایی ظاهر نازل ها بسته به نوع آبنما و نوع طراحی آن از لحاظ در معرض دید بودن، بالطبع تأثیر زیادی در خلق زیبایی فضای نهایی اجرا شده، دارد.

ساخت و طراحی آبنما
 
پکیج آبنما یوفو

نحوه ساخت محصولات GSO، دستگاهها و تجهیزات آبنمای مربوطه

خروجی محصولات آبنما همانطور که از اسم آن پیداست، باید خروجی ای بر اساس خواص سیال آب برای داشتن نمایشی قابل قبول و کنترل شده ایجاد کند. از اینرو توجه به ظرافت‌ها و جزئیات هر چند کم اهمیت در نگاه اول در تولید و ساخت محصولات آبنما، تاثیر بسزایی در نتیجه نهایی که همان فرم خروج آب از نازل به شکل مورد دلخواه، هدایت پذیر و قابل کنترل است، دارد. در ساخت محصولات آبنمای GSO (آبنما شهری، آبنما باغی و آبنما دکوراتیو) به تمامی جزئیات ساخت از قبیل نقاط جوش، اتصال، وجه خم و پولیش‌کاری سطح به منظور بالا بردن زیبایی و بالا بردن عمر کارکرد محصول و کیفیت تجهیزات آبنما، توجه خاصی شده است که وجه تمایز محصولات این شرکت با محصولات شرکت‌ها و تولیدکنندگان مشابه داخلی و خارجی است.

 

 

 
اجرای پکیج آبنما یوفو

برخورداری از گارانتی GSO و تضمین کیفیت

گارانتی مناسب محصولات تولیدی نشان دهنده اطمینانی است که این شرکت از محصولات خود دارد. در شرکت GSO تمامی محصولات دارای گارانتی یک ساله می باشند و در صورت بروز هر گونه مشکل در کیفیت محصولات ارائه شده، مشتریها می توانند از گارانتی استفاده می‌کنند. همچنین مشخصات فنی و ظاهری محصول تولیدی در شرکت GSO در وب سایت اختصاصی این شرکت به آدرس www.gsofountain.com قرار داده شده است که در صورت هر گونه مغایرت مشخصات فنی و ظاهری محصول خریداری شده توسط مشتری، با مشخصات اعلام شده در این وب سایت، حق عودت محصول در صورت عدم نصب و راه اندازی آن بدون هیچ گونه قید شرطی برای خریدار محفوظ می باشد.

 

خدمات هنگام فروش

شرکت بین المللی GSO دفترچه راهنما( این دفترچه برای هر محصول به صورت اختصاصی توسط تیم طراحی و فنی ایجاد گردیده که شامل توضیحات مفید، جامع، تخصصی و کاربردی به صورت شکل و جدول، درباره محصول مورد نظر و قطعاتی که همراه آن باید به خریدار تحویل گردد می باشد) و لوازم مورد نیاز از قبیل پیچ، واشر و سایر تجهیزات مربوط به نصب آبنما را برای اطمینان از نصب صحیح نازل که حاصل آن داشتن خروجی و کارکرد مناسب آبنما و در نهایت رضایتمندی بیشتر مشتریان و در واقع مشتری مداری می باشد در اختیار خریداران قرار می‌دهد. محصولات شرکت GSO به صورت استاندارد با اندازه ها و قابلیت های مشخص طراحی و ساخته شده است اما افرادی که تمایل به خرید محصولات سفارشی با توجه به خاص بودن طرح اجرایی آبنما از جهت اندازه و خروجی خاص مورد نظر طراح، دارند شرکت GSO برای سهولت و سرعت بخشیدن به روال کار و رعایت حقوق خریداران و پوشش هر چه بیشتر نظرات آنها، بخشی در وب سایت خود با عنوان اتاق گپ در نظر گرفته است که از طریق آن خریداران می توانند با عضویت در سایت، فایل‌های مربوط به طرح محیط مورد اجرای آبنما و نقشه های معماری آن را به سهولت و با اطمینان خاطر به واحد طراحی و فنی این شرکت، ارسال کنند. در واقع در این بخش سفارش‌دهنده این امکان را دارد که مدیریت GSO را از انتظارات و سلیقه خود در رابطه با محصول یا محصولات مورد سفارش، آگاه کند. به این ترتیب علاوه بر صرفه جویی در هزینه و زمان تولید محصول، سفارش دهندگان از کیفیت و حساسیت بالای تولید در بخش‌های مهندسی و ساخت نیز بهره‌مند می شوند.

خدمات فروش آبنما
 
نازل آبنما آبشار

قیمت محصولات

قیمت‌گذاری محصولات در شرکت GSO مبتنی بر اصل مشتری‌مداری و احترام به حقوق مصرف کننده‌هاست. به این معنی که محصولات و خدمات در این شرکت بر اساس هزینه متریال، هزینه ساخت، هزینه طراحی تعیین شده و محاسبات با توجه به نیاز مشتری انجام شده و به مشتری اعلام می‌گردد.

 

تنوع خدمات

در این شرکت خدمات متنوعی در رابطه با طراحی و ارائه آبنما به مشتریان ارائه میشود که برخی از خدمات به شرح زیر است:

  1. خدمات طراحی و تهیه دفترچه محاسبات، لیست تجهیزات و تهیه اسناد مناقصه به صورت کامل جهت کارفرامایان محترم
  2. تهیه و ساخت انواع نازلها، رینگ و پکیج های آبنما
  3. تأمین تجهیزات جانبی و مورد نیاز مرتبط در خصوص آبنما، فیلتراسیون و استخر
  4. خدمات نصب تجهیزات مکانیکی و برقی در زمینه آبنما و فضاهای آبی

 

کلام آخر

GSO با برخورداری بیش از 15 سال تجربه در زمینه طراحی و ساخت آبنما شهری، باغی و لند اسکیپ، دکوراتیو خانگی و استفاده از دانش مهندسی همگام با تکنولوژی روز و با به‌کارگیری ماشین آلات پیشرفته محصولاتی با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای بین‌المللی و بازارهای جهانی تولید و عرضه می‌کند. استفاده از متریال مناسب، طراحی آبنما با توجه به اصول مهندسی با استفاده از نرم‌افزارهای دقیق، تنوع بالای محصولات در طراحی و ساخت انواع پکیچ‌های آبنمای موزیکال، ریتمیک، شناور، باغی و دکوراتیو مطابق با ابعاد و اشکال مورد نظر، برخورداری از خدمات هنگام فروش و گارانتی مطلوب و تعیین قیمت بر اساس اصل مشتری‌مداری از دلایل اصلی و پایه ای مشتریان ما برای تمایل به خرید با اطمینان از ما هستند.

 

 

 

 

تهیه کنندگان: مهندس محمد مددی - مهندس مرجان نبی یان - مهندس مهران درویش

 

 

شرکت آبنما جی اس او فانتین

کيفيت را به قيمت بخريد

نظرات

You must be loged to add a comment !

Not to order more inventory Please select one of the following

The number of inventory , please choose one of the following pyrotechnics

افزودن به سبد خرید

X