نازل فوم
  نازل فوم 2

 

 

نازل فوم در آبنما شهری چگونگی عمل میکند؟

در این نازل با مخلوط کردن هوا با آب، حباب های کوچک به هم چسبیده تولید می شود که باعث ایجاد حجم بیشتر در شکل خروجی نازل و با مصرف آب کمتر میشود. یک نازل فوم در آبنما شهری، جلوه‌های بصری زیبا و متفاوت با محیط پیرامون ارائه می دهد و در هنگام خروج حبابهای کوچک از دهانه آن یک ستون زیبای کف آلود با جنبش و جوشش زیاد در برابر شما به نمایش می گذارد. این حباب های کوچک در هنگام سقوط آب مانع از پخش شدن قطرات آب به اطراف در هنگام تماس با سطح زمین و یا سطح آب می شود.در طراحی آبنماهای حجمی و یا ایجاد حجمی از آب می توانید از نازل فوم نیز استفاده نمایید.

این نازل جزء یکی از پرمصرف ترین‌ها در آبنما شهری به شمار می آید. نوع ایجاد حجم آب و تولید فوم  توسط این نازل محبوبیت خاصی را در بین معماران برای استفاده درفضاهای داخلی، بیرونی، کلاسیک و مدرن به خود اختصاص داده است. نازل های فوم بیشتر به صورت گروهی نصب می گردد و بیشترین استفاده را در آبنماهای ساده، آبنماهای حجمی شکل و آبنماهای کف خشک دارد.

قابل ذکر است جهت خروجی مطلوب در نازل فوم، باید آن را به صورت عمود نصب کرد. در صورت سهولت بیشتر در تنظیم زاویه می توان از قطعه اتصال تنظیمی کمکی استفاده کرد که قابلیت تنظیم زاویه مطلوب تر را ممکن می سازد.

 

 

مشخصات نازل فوم در آبنما شهری:

 1. موجود در اندازه های مختلف
 2. ارائه تصویری کف آلود زیبا
 3. تزریق هوا به آب جهت هوادهی
 4. کمترین پاشش آب به محیط پیرامون
 5. مقاومت بالا در برابر وزش باد
 6. قابل استفاده به صورت تکی یا گروهی
 7. مستقل از سطح تراز آب
 8. ارتفاع پرتاب آب از 0.5 تا 5 متر
 9. قابلیت تنظیم زاویه با کمک اتصال تنظیمی
 10. موجود در متریال های استیل، برنج و پلاستیک
 

نازل فوم

 

 

امکان سفارش بیشتر از موجودی انبار نیست لطفا یکی از موارد زیر را انتخاب نمائید

تعداد موجودی انبار تعداد است لطفا یکی از موارد زیر را انتخاب نمائید

افزودن به سبد خرید

X