آبنمای لند اسکیپ

محصولات آبنما خانگی و دکوراتیو

جهت زیبایی و ایجاد تلطیف بیشتر در محیط داخل ساختمان، شرکت GSO اقدام به طراحی و تولید محصولات درخور فضاهای داخلی شامل آبنما شیشه ای، آبنما آریا وال، آبنما ریزشی خانگی، آبنما نواری، آبنما حبابی، آبنما هارمونیک، انواع استندها، پرده های آب خانگی و کلیه متعلقات مربوطه نموده است.
آبنمای شیشه‌ای در آبنما خانگی و دکوراتیو

آبنما شیشه ای

آبنمای شیشه ای امروزه به سبب حرکت ملایم و پیوسته آب بر روی شیشه و رویت از دو سو و هماهنگی آن با دکوراسیون های مدرن و کلاسیک به عنوان آبنما خانگی و دکوراتیو در مکان های مسکونی و یا تجاری طراحی و نصب می گردد.
آبنمای آریا وال در آبنما خانگی و دکوراتیو

آبنما دیواری آریا وال

آبنمای آریا وال دارای سطح دیوار شیبدار پوشیده شده از سنگ مصنوعی است که با ریزش آب در ارتفاعات بالا بر روی دیوار شکل خروجی کاملا کف آلود و منحصر بفردی را به واسطه فرم روی تایل ها بر روی سطح دیوار ایجاد می نماید
نازل ریزش در آبنما خانگی و دکوراتیو

نازل ریزش در آبنما خانگی و دکوراتیو

نازل ریزشی در آبنمای بارانی در واقع خروجی ای شبیه به ریزش قطرات باران به شکل پرده دارد که بیشتر در داخل و بیرون ساختمان و استخرهای شنا جهت ایجاد جلوه ای از ریزش آب، استفاده می شود.
آبنمای نواری در آبنما خانگی و دکوراتیو
آبنما نواری
آبنمای نواری (String) نوعی طرح جالب در صنعت آبنمای دکوراتیو برای داخل و حتی خارج از ساختمان می باشد. آب توسط نازل های نواری بر روی نوارهای باریک و شفاف که از بالا به سمت پایین آویزان و کشیده شده، تراوش می کند و قطرات ریز آب با یک سرعت منظم و زیبا به سمت پایین بدون ایجاد صدا و یا لرزش حرکت می کند.
آبنمای حبابی در آبنما خانگی و دکوراتیو
آبنما حبابی
آبنمای حبابی نمای زیبایی از حرکت هارمونیک حباب های هوا را در داخل آب درون محفظه شیشه ای که از پایین به سمت بالا حرکت میکند را به نمایش می گذارد.
آبنمای هارمونیک در آبنما خانگی و دکوراتیو
آبنما مدرن هارمونیک
این آبنما یکی از طرح های جالب در ایجاد پرده آبی لوکس مناسب در فضاهای داخلی و بیرونی ساختمان می باشد. آب توسط نازل ها، بر روی سطح مشی از جنس استیل که به صورت عمودی و از بالا به سمت پایین کشیده شده تراوش و شکلی از موج های آبی به صورت هارمونیک و زیبا ایجاد می کند
استند آبنما
آبنما شیشه ای استند
آبنما شیشه ای استند به صورت پکیج هایی آماده و مستقل با قابلیت نصب روی زمین و کنار دیوار با سایزهای مشخص با قابلیت نصب آسان به صورت ایستاده ارائه می گردد. از مشخصه های منحصر به فرد این آبنماهای بسیار زیبا، قابلیت جابه جایی و نصب آسان در مکان های مختلف خانه یا محل کار می باشد
نازل آبشار در آبنما خانگی و دکوراتیو
نازل پرده آب در آبنما خانگی و دکوراتیو
آبنما آبشار تداعی کننده صدا و حرکت آب در آبشارها و چشمه ها هستند که نوع ریزش هر کدام بسته به سلیقه و فضای مورد نظر قابل انتخاب می باشند.
لوازم و متعلقات آبنما خانگی و دکوراتیو
متعلقات و تجهیزات آبنما خانگی و دکوراتیو
جهت ایجاد و راه اندازی آبنماهای دکوری داخل ساختمان علاوه بر آبنماهای مربوطه نیاز به یکسری تجهیزات جانبی و گاهی ادوات تکمیل کننده می باشد.
 

امکان سفارش بیشتر از موجودی انبار نیست لطفا یکی از موارد زیر را انتخاب نمائید

تعداد موجودی انبار تعداد است لطفا یکی از موارد زیر را انتخاب نمائید

افزودن به سبد خرید

X