کاربرد و مشخصات آتشدان گازی

 

شرح آتشدان گازی: آتش از دیرباز مورد توجه انسانها بوده است از اینرو شرکت GSO اقدام به تولید محصولاتی با عنوان آتشدان نموده. استفاده از پکیج آتشدان در لنداسکیپ، محیط های غیز مسقف مانند آلاچیق یا کنار فضاهای آبی و استخر، به دلیل ظاهر شیک و مدرن و و همچنین سهولت کارربرد در بین طراحان طرفداران بسیاری پیدا کرده و شما می‌توانید از آتشدان برای گرمی بخشیدن به محفل خود در تمام فصول سال استفاده کنید.

شرکت GSO علاوه بر پرداختن به مقوله ظاهر زیبا و مدرن این محصول، با تولید آن از جنس استنلس استیل 316 که مقاومت بالا در برابر زنگ زدگی و رطوبت محیطی را دارد، به نکات اساسی دیگری نیز توجه بسیار نموده است که از لحاظ فنی مورد توجه دست اندرکاران این حوزه قرار گرفته است.

استفاده از سنسور هوشمند در آتشدان

 با وزش باد و یا عوامل محیطی مانند باران که احتمال خاموش شدن آتش می رود، جرقه زن اتوماتیک و بدون شمعک موجود در این محصول با زدن جرقه های متوالی دوباره این آتش را روشن می کند و اگر وزش باد آنقدر شدید باشد که روشن ماندن شعله امکان پذیر نباشد، شعله خاموش و کل سیستم قطع می گردد.

استفاده از ریموت کنترل و نرم‌افزار مخصوص 

برای راحت تر شدن استفاده از این محصول، می توانید با خریداری محصول جانبی ریموت کنترل و تعبیه آن روی آتشدان و نصب برنامه کنترل روی تلفن همراه خود، شعله را از راه دور، خاموش یا روشن کنید.

لازم به ذکر است برای تأمین انرژی مورد نیاز جهت افروختن آتش شما می توانید از هر دو منبع گاز طبیعی شهری و گاز مایع LPG (کپسول) استفاده نمایید. در نظر داشته باشید که این محصول با کیفیت بسیار بالا و قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی تولید می گردد که مشابه داخلی نیز ندارد و از این رو طراحان وسازندگان خوش ذوق می توانند جهت استفاده در مکان های مختلف، مطابق سلیقه خود این محصولات را تهیه، طراحی و هر چه بیشتر کارآمد کنند.

 

 

مشخصات آتشدان گازی:

  1. دارای سنسور هوشمند،
  2. جرقه زدن اتوماتیک
  3. امنیت بالا
  4. مصرف گاز طبیعی (شهری) و یا گاز مایع  LPG (کپسول)
  5. ساخته شده از جنس استیل 316
  6. مناسب برای استفاده در فضای باز
  7. قیمت مناسب
  8. کیفیت بالا نسبت به محصولات خارجی و بدون مشابه داخلی
  9. امکان کنترل توسط ریموت کنترل و یا wifi موبایل جهت روشن یا خاموش کردن

 

 

 

 

آتشدان

 

 

امکان سفارش بیشتر از موجودی انبار نیست لطفا یکی از موارد زیر را انتخاب نمائید

تعداد موجودی انبار تعداد است لطفا یکی از موارد زیر را انتخاب نمائید

افزودن به سبد خرید

X