آبنما موزیکال

پکیج های آبنمای موزیکال

آبنمای موزیکال به دلیل زیبایی و نمایش همزمان حرکات آب و موسیقی جذابیت بسیاری در بین مردم دارد و سبب جذب گردشگران بسیاری می‌شود. از این رو معماران و طراحان فضای سبز شهری، رستوران‌ها، برج‌ها و مراکز خرید علاقه بسیاری به استفاده از این پکیج‌ها درون پروژه های خود پیدا کرده اند.

با توجه به نیاز متفاوت مکان‌های مختلف برای آبنمای موزیکال، طراحان شرکت GSO پکیج های مختلفی از این محصولات را طراحی و اجرا کرده اند تا طراحان و معماران بتوانند با توجه به شرایط پروژه خود پگیج مناسب را انتخاب کنند.

 

آبنمای موزیکال پارک ملت

در ادامه به معرفی تجهیزات مورد نیاز و مدل های مختلف پکیج‌های آبنما موزیکال را طبق مشخصات ارئه شده از سیستم مکانیکی و حرکتی، انواع نازل، چراغ آبنما و دیگر قطعات همراه با سیستم کنترل آبنما، سخت افزاری و نرم افزاری میپردازیم.

تجهیزات مورد نیاز آبنما موزیکال

برای راه اندازی آبنماهای موزیکال علاوه بر تجهیزات مکانیکی که شامل انواع چراغ های مناسب، انواع نازل های استاندارد، پمپ های حرفه ای و مخصوص آبنمای شهری، سیستم فیلتراسیون مناسب جهت فیلتر آب در گردش آبنما و ... ، نیاز به سیستم های نرم افزاری و سخت افزاری کنترلی DMX و PLC جهت راه اندازی و هدایت حرکات نازل ها بر اساس الگوی مورد نظر، مدیرت رنگ و نوع نور چراغها، و پخش موزیک می باشد که این سه گروه باید با هماهنگی با هم کار کرده و نتیجه مطلوب که همان حرکات ریتمیک آب به همراه نور و هماهنگ با موزیک پخش شده می باشد را به وجود آورد. 

 

 

تجهیزات آبنما موزیکال

 

 

پکیج آبنمای موزیکال یوفو

این پکیج مجموعه ای از نازل‌هایی است که به صورت دایره چیده شده اند و یک نازل بلند زن در مرکز آن قرار دارد که به وسیله تجهیزات مکانیکی حرکت داده می‌شود. همچنین این پکیج میتواند هم به صورت آبنمای هارمونیک عمل کند و هم به صورت موزیکال.

جزئیات بیشتر ...

 

 

پکیج آبنمای والتزینگ

این پکیج متشکل از تعداد زیادی نازل کمت که توسط تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری مخصوص آبنما، افکتهای حرکتی متفاوت و زیبایی را هماهنگی با موسیقی اجرا میکند.

جزئیات بیشتر ...

 

 

پکیج آبنمای چیسینگ جت

این پکیج از تعداد زیادی نازل کمت که در امتداد هم در یک خط قرار گرفته اند و هر کدام توسط شیر برقی آبنمای متصل به خود، آب را در ارتفاعات متفاوت و به صورت پله ای در یک زمان به بالا پرتاب میکنند، تشکیل شده است که قابلیت هماهنگی با موسیقی و یا عملکرد به صورت هارمونیک را دارا میباشد.

جزئیات بیشتر ...

 

 

امکان سفارش بیشتر از موجودی انبار نیست لطفا یکی از موارد زیر را انتخاب نمائید

تعداد موجودی انبار تعداد است لطفا یکی از موارد زیر را انتخاب نمائید

افزودن به سبد خرید

X