آبنما موزیکال

 

پکیج های آبنمای موزیکال

این نوع از پکیج‌ها رقصی از آب را همراه با پخش موزیک طبق یک سناریو و برنامه ریزی از قبل تعیین شده پدید می آورد. پکیج های آبنمای موزیکال پیشنهاد شده در زیر، طبق مشخصات ارئه شده از سیستم مکانیکی و حرکتی، انواع نازل، چراغ آبنما و دیگر قطعات همراه با سیستم کنترل آبنما، سخت افزاری و نرم افزاری پیشرفته تشکیل شده است که به صورت پکیج کاملا مستقل ارائه می گردد.

 

آبنمای موزیکال پارک ملت

تجهیزات آبنما موزیکال

برای راه اندازی آبنماهای موزیکال علاوه بر تجهیزات مکانیکی که شامل انواع چراغ های مناسب، انواع نازل های استاندارد، پمپ های حرفه ای و مخصوص آبنماهای شهری، سیستم فیلتراسیون مناسب جهت فیلتر آب در گردش آبنما و ... ، نیاز به سیستم های نرم افزاری و سخت افزاری کنترلی مخصوص جهت راه اندازی و هدایت حرکات نازل ها بر اساس الگوی مورد نظر، مدیرت رنگ و نوع نور چراغها، و پخش موزیک می باشد که این سه گروه باید با هماهنگی با هم کار کرده و نتیجه مطلوب که همان حرکات ریتمیک آب به همراه نور و هماهنگ با موزیک پخش شده می باشد را به وجود آورد.

 

تجهیزات آبنما موزیکال

 

 

پکیج آبنمای موزیکال یوفو

این پکیج مجموعه ای ازنازل‌هایی است که به صورت دایره چیده شده اند و یک نازل بلند زن در مرکز آن قرار دارد که به وسیله تجهیزات مکانیکی حرکت داده میشود. همچنین این پکیج میتواند هم به صورت آبنمای هارمونیک عمل کند و هم به صورت موزیکال. 

جزئیات بیشتر ...

 

 

پکیج آبنمای والتزینگ

این پکیج متشکل از تعداد زیادی نازل کمت که توسط تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری مخصوص آبنما، افکتهای حرکتی متفاوت و زیبایی را هماهنگی با موسیقی اجرا میکند.

جزئیات بیشتر ...

 

 

پکیج آبنمای چیسینگ جت

این پکیج از تعداد زیادی نازل کمت که در امتداد هم در یک خط قرار گرفته اند و هر کدام توسط شیر برقی آبنمای متصل به خود، آب را در ارتفاعات متفاوت و به صورت پله ای در یک زمان به بالا پرتاب میکنند، تشکیل شده است که قابلیت هماهنگی با موسیقی و یا عملکرد به صورت هارمونیک را دارا میباشد.

جزئیات بیشتر ...

 

 

امکان سفارش بیشتر از موجودی انبار نیست لطفا یکی از موارد زیر را انتخاب نمائید

تعداد موجودی انبار تعداد است لطفا یکی از موارد زیر را انتخاب نمائید

افزودن به سبد خرید

X