چراغ آبنما شهری IP68

 

چراغ های داخل آب با کلاس کاری IP68، به عنوان چراغ های ضد آب شناخته می شوند. این نوع چراغ ها برای نور پردازی در داخل آب و مکان هایی با رطوبت بالا هستند استفاده میشوند از این رو کاملن مناسب برای استفاده در صنایع آبنما، صنایع دریایی، کشتی سازی و غیره می باشند. چراغ آبنما شهری IP68 با مشخصات گفته شده، توسط شرکت GSO عرضه می گردد و دارای یک سال گاانتی می‌باشد.

 

 

 

مشخصات چراغ آبنما شهری IP68:

  1. ایمنی بالا با ولتاژ کاری 24VDC
  2. تنوع رنگی نور RGB،W
  3. چراغ های ضد آب با کلاس کاری IP68
  4. مناسب برای استفاده در روشنایی صنایع آبنما، آبی و دریایی
  5. ساخته شده از استنلس استیل 304-316-316L
 

 

چراغ آبنما شهری پرولایت

چراغ آبنما شهری پرولایت با نور سفید W و نور رنگی RGB با زاویه لنز مختلف 11~27 درجه از نوع فلت و رینگی یکی از بهترین محصولات تولید این شرکت می باشد که با تکنولوژی روز بهترین برندهای اروپایی، همراه با کمترین مصرف انرژی 20W در رده ++A  و در حجم های نوری مختلف 250 - 900 - 1200- 2700 لومن با نور سفید W و رنگی RGB طراحی و ساخته شده اند.

جزئیات بیشتر ...

چراغ آبنما شهری پرولایت

 

 

چراغ پروکلاس آبنما شهری

چراغ پروکلاس با نور سفید W و نور رنگی RGB، لنز بسته و باز در دو نوع فلت و رینگی یکی از محصولات تولیدی این شرکت می باشد. چراغ آبنما شهری پروکلاس با کمترین مصرف انرژی در رده A و در حجم های نوری مختلف 110-300-900 لومن با نور رنگی RGB ،W طراحی و ساخته شده است.

جزئیات بیشتر ...

چراغ آبنما شهری پروکلاس

 

 

چراغ های پروفلت آبنما از نوع مدیوم

این محصول دارای ضخامت کمی نسبت به چراغهای دیگر می باشد و کاملا واتر پروف (IP68) بوده و ویژگیهایی همچون مصرف انرژی بسیار کم و راندمان بسیار بالا را نیز به همراه دارد. این محصول به چهار گروه چراغ پروفلت مدیوم دور نازل، چراغ پروفلت مدیوم پایه دار، چراغ پروفلت مدیوم توکار و چراغ پروفلت مدیوم قابل نصب بر روی سطح، دسته بندی شده است.

جزئیات بیشتر ...

چراغ های پروفلت آبنما از نوع مدیوم

 

 

متعلقات چراغ آبنما IP68

برای نصب و راه اندازی چراغ آبنما نیاز به تجهیزات تکمیلی دیگری مانند کابل های اتصالی، پایه های نگهدارنده، درایورهای راه انداز، منابع تغذیه و سیستمهای کنترل می باشد. شرکت gso محصولات تکمیلی برای نصب و راه اندازی سیستم های روشنایی چراغ ها را طبق آیتم های زیر برای نصب و استفاده در داخل آب ارائه می نماید.

جزئیات بیشتر ...

 

متعلقات چراغ آبنما شهری IP68

 

محصولات مرتبط

امکان سفارش بیشتر از موجودی انبار نیست لطفا یکی از موارد زیر را انتخاب نمائید

تعداد موجودی انبار تعداد است لطفا یکی از موارد زیر را انتخاب نمائید

افزودن به سبد خرید

X