آبنما موزیکال یوفو

پروژه های آبنما موزیکال:

آبنما موریکال با استفاده از نرم افزارها و سخت افزار های مخصوص، نوعی رقص آب را همگام با موزیک و نور، تولید میکند. آبنمای موزیکال لزوما شامل تغییر ارتفاع آب در فواره ها نمی شود و گاهی تنها با حرکت هماهنگ نازل ها همگام با موزیک، ایجاد می شود. لازم به ذکر است که با توجه به تجهیزات مورد نیاز شامل نرم افزار و تجهیزات کنترلی آبنما و تعدد پمپ ها و نازل ها، برپایی این نوع آبنما هزینه بالایی را نسبت به آبنماهای دیگر از لحاظ قیمت و زمان اجراء، در بر دارد از اینرو بیشتر در اماکن عمومی و بزرگ اجرا میگردد و بسیاری از اوقات از جاذبه های توریستی شهر یا منطقه ای که در آن اجرا شده است به شمار می آید به همین جهت در بسیاری از موارد مورد توجه شهرداری ها بوده است..

 

 

نام پروژه: آبنمای موزیکال یوفو مجتمع رفاهی نفت، محمود آباد

این آبنما در مجتمع تفریحی شرکت نفت واقع در محمود آباد و به سفارش شرکت گستر پژوه ساخته شده. تعداد موسیقی کارگردانی شده آن 12 عدد است که توسط 4 افکت به اجرای نمایش میپردازد.

جزئیات بیشتر ...

 

 

نام پروژه: آبنمای بوستان جهان

این آبنما در بوستان جهان واقع در استان البرز به سفارش سازمان پارک ها و فضای سبز ساخته شده. این آبنمای موزیکال دارای 10 افکت مختلف است که در هماهنگی با 12 موزیک کارگردانی شده و به اجرای نمایش میپردازد.

جزئیات بیشتر ...

 

 

نام پروژه: آبنمای موزیکال پارک ملت

در این پروژه، طراحی و نصب سیستم های روشنایی همراه با بازسازی و ترمیم تجهیزات مکانیکی پکیج شناور و سیستم های کنترلی و الکتریکال آبنمای موزیکال پارک ملت تهران به سفارش شهرداری منطقه سه، سازمان زیبا سازی تهران انجام شد. 

جزئیات بیشتر ...

 

 

نام پروژه: آبنمای موزیکال بازار بزرگ ایرانی اسلامی انديشه

این آبنما به صورت موزیکال و به سفارش شرکت کار کیا کوشک در فاز 4 شهر جدید اندیشه در بازار بزرگ نقش جهان ساخته شد. این آبنما دارای 10 افکت متفاوت میباشد که به صورت موزیکال اجرای نمایش میکند.

جزئیات بیشتر ...

آبنمای موزیکال بازار بزرگ ایرانی اسلامی انديشه

 

 

نام پروژه: آبنمای پارک نبوت

آبنمای موزیکال پارک نبوت به سفارش شرکت ايرسا به سفارش شهرداري منطقه هفت استان البرز در بوستان نبوت این شهر ساخته شده. این آبنما دارای 4 افکت می‌باشد که با 12 موزیک هماهنگ شده و به اجرای نمایش می‌پردازد.

جزئیات بیشتر ...

آبنمای موزیکال پارک نبوت

 

 

امکان سفارش بیشتر از موجودی انبار نیست لطفا یکی از موارد زیر را انتخاب نمائید

تعداد موجودی انبار تعداد است لطفا یکی از موارد زیر را انتخاب نمائید

افزودن به سبد خرید

X