معرفی پروژه های آبنما شهری اجرا شده توسط شرکت GSO

آبنما شهری

آبنما در مبلمان شهری از دیرباز تا کنون مورد توجه ساکنین شهرها و شهرداری ها بوده است. در کشور عزیزمان، نیز به این مهم اهمیت زیادی داده شده است. در اینجا سعی داریم بخشی از فعالیت ها و پروژه های انجام شده توسط شرکت جی اس او را به شما بازدیدکنندگان وب سایت، معرفی کرده و نمایش دهیم.

 

 

پروژه آبنمای بازار بزرگ اسلامي انديشه، تالار طلا فروشان

آبنمای تالار طلا فروشان در سال 1392 در بازار بزرگ شهر جدید هشتگرد ساخته شد. در ساخت این آبنما از پکیج رینگ استفاده شده است که به صورت ریتمیک و با 3 افکت اجرای نمایش میکند. 

آبنمای تالار طلا فروشان دارای دوحوض آب است که در هر کدام دو پکیج رینگ آبنما با تعداد 5 عدد نازل کسکید استفاده شده است که با دو پمپ مجزا کار میکنند.

جزئیات بیشتر ...

 

 

نام پروژه : بازار بزرگ انديشه آبنمای ورودی مسجد

آبنمای ورودی مسجد بازار بزرگ اندیشه از نوع آبنمای رینگ ریتمیک میباشد که در سال 1392 طراحی و اجرا شده است. در ساخت این آبنما از دو حلقه رینگ و یک کمت بلند زن در مرکز آنها استفاده شده است، همچنین این آبنما با استفاده از از 3 افکت و نورپردازی متنوع، نمایشی از آب و نور ایجاد میکند.

جزئیات بیشتر ...

 

 

نام پروژه : آبنمای موزیکال، محمود آباد، مجتمع رفاهی نفت

این آبنمای موزیکال که از نوع یوفو می باشد، به کارفرمایی شرکت گستر پژوه سبز و به سفارش شرکت نفت در مجتمع تفريحي، رفاهي شرکت نفت ساخته شده است. همچنین برای این آبنما تعداد 4 افکت طراحی و تعداد 12 موزیک برای نمایش کارگردانی شده است که به صورت موزیکال، نمایشهای زیبایی را اجرا می کنند.

جزئیات بیشتر ...

 

 

نام پروژه : باشگاه شرکت نفت آبنمای کف خشک

آبنمای کف خشک شرکت نفت به کارفرمایی شرکت گستر پژوه و به سفارش شرکت نفت در سال 1393 در باشگاه رفاهي شرکت نفت تهران طراحی و اجرا شده است. در ساخت این آبنما از 4 افکت که به صورت هارمونیک عمل میکنند، استفاده شده است.

جزئیات بیشتر ...

 

 

نام پروژه : آبنمای شهری هارمونیک بوستان جهان

آبنمای شهری هارمونیک بوستان جهان به سفارش سازمان پارک ها و فضاي سبز استان البرز در بوستان جهان کرج در سال 1391 طراحی و ساخته شده است. این آبنما از مجموع  20 عدد نازل کسکید و 4 عدد نازل جمپینگ تشکیل شده است. 

جزئیات بیشتر ...

آبنما شهری هارمونیک

 

 

نام پروژه : آبنمای موزیکال بوستان جهان

آبنمای موزیکال بوستان جهان به سفارش سازمان پارک ها و فضای سبز استان البرز، طرحی و  ساخته شده است. در این آبنما 12 موزیک کارگردانی شده به وسیله 10 افکت موجود در آن به اجرای نمایش می پردازد.

جزئیات بیشتر ...

 

 

نام پروژه : آبنمای ورودی بازار بزرگ انديشه

این پروژه به سفارش شرکت کارکيا کوشک در سال 1392 در ورودی شرقی بازار بزرگ نقش جهان شهر انديشه، طراحی و ساخته شده است. این آبنما به صورت ریتمیک عمل و برای اجرای نمایش از 5 افکت مختلف، استفاده می کند.

جزئیات بیشتر ...

 

 

نام پروژه : آبنمای موزیکال پارک ملت

در سال 1395 کار تعمیرات و بازسازی صد در صد آبنمای موزیکال پارک ملت تهران به سفارش شهرداری منطقه سه تهران / سازمان زیبا سازی تهران، توسط شرکت GSO انجام گرفت. در این پروژه کار طراحی و نصب سیستم های روشنایی همراه با بازسازی و ترمیم تجهیزات مکانیکی پکیج شناور و سیستم های کنترلی و الکتریکال صورت گرفته است.

جزئیات بیشتر ...

 

 

نام پروژه : آبنما کف خشک مجتمع رفاهی پیست اسکی آبعلی شرکت نفت

آبنمای ریتمیک کف خشک مجتمع رفاهی پیست اسکی آبعلی به سفارش شرکت گستر پژوه به سفارش شرکت نفت ساخته شده است. این آبنما به صورت ریتمیک طراحی شده و به وسیله 3 افکت به اجرای نمایش میپردازد.

جزئیات بیشتر ...

 

 

نام پروژه : آبنمای موزیکال بازار بزرگ ایرانی، اسلامی انديشه

آبنمای موزیکال بازار بزرگ ایرانی، اسلامی اندیشه در سال 1392 به سفارش شرکت کارکيا کوشک طراحی و ساخته شده است. در این پروژه تعداد 12 موزیک کارگردانی شده و دارای 10 افکت حرکتی است که در هماهنگی با نورپردازی به اجرای نمایش می پردازد.

جزئیات بیشتر ...

آبنمای موزیکال بازار بزرگ ایرانی اسلامی انديشه

 

 

نام پروژه : آبنمای کف خشک شرکت پارس خودرو

این پروژه به سفارش واحد عمران و انرژی شرکت پارس خودرو به صورت کف خشک از نوع ریتمیک طراحی و در شرکت پارس خودرو اجرا شده است. همچنین این آبنما دارای 3 افکت ریتمیک می باشد که در هماهنگی با نورپردازی مخصوص که به وسیله چراغ آبنمای IP68 ایجاد می شود، به اجرای نمایش می پردازد.

جزئیات بیشتر ...

 

 

نام پروژه : پرده آب سی متری آب سرد دماوند

این پروژه در سال 1399 به سفارش بخش خصوصی در شهرستان آب سرد دماوند، طراحی و اجرا شده است. پرده آب این پروژه به صورت سفارشی از جنس استیل 304 و به طول 30 متر ساخته شده است.

جزئیات بیشتر ...

 

 

نام پروژه : آبنما شهری کف خشک پارک اتابک

آبنما شهری کف خشک پارک تابک در سال 1399 به سفارش آقای مهندس کبریایی، شرکت شاران در پارک اتابک تهران ساخته شده است. در ساخت این پروژه 22 نازل کف خشک مدیوم از نوع کمت که به صورت هارمونیک عمل می کنند، ساخته شده است.

جزئیات بیشتر ...

 

 

نام پروژه : آبنما شهری کف خشک برج پارامیس

این پروژه در سال 1400، به سفارش مدیر پروژه پارامیس نخجوان در منطقه تجریش تهران در لنداسکیپ برج پارامیس، طراحی و اجرا شده است. آبنمای کف خشک این پروژه از نوع چمبر می‌باشد که از تعداد 22 عدد نازل کف خشک کمت که به صورت هارمونیک عمل میکنند تشکیل شده است.

جزئیات بیشتر ...

 

 

نام پروژه : آبنمای باشگاه شرکت نفت پروژه دوم

پروژه دوم آبنمای شرکت نفت در سال 1393 به کارفرمایی شرکت گستر پژوه و به سفارش شرکت نفت در باشگاه رفاهي شرکت نفت تهران طراحی و اجرا شده است. در این پروژه تعداد 25 عدد نازل آبنمای شهری فوم و یک عدد نازل آبنما باغی پرده آب استفاده شده است. همچنین نازلهای فوم به صورت هارمونیک به صورت 4 عدد نازل به اجرای نمایش می‌پردازند.

جزئیات بیشتر ...

نازل آبنما شهری فوم

 

 

نام پروژه : آبنمای شهری کرانه کیش

این آبنما متشکل از 6 رینگ به صورت دو به دو تو در تو در حوضی در مرکز شهرک مسکونی طراحی و نصب گردیده است. نازل های مورد استفاده در این آبنما شامل نازل های آبنمای کسکید و کمت می باشد.

جزئیات بیشتر ...

آبنمای شهری کرانه کیش

 

 

نام پروژه: آبنمای برج میلاد تهران

این آبنما در بخش داخلی برج میلاد تهران قرار گرفته است که شامل نازلهای قارجی و جمپینگ جت می باشد. 

جزئیات بیشتر ...

آبنمای برج میلاد تهران

 

 

امکان سفارش بیشتر از موجودی انبار نیست لطفا یکی از موارد زیر را انتخاب نمائید

تعداد موجودی انبار تعداد است لطفا یکی از موارد زیر را انتخاب نمائید

افزودن به سبد خرید

X