تجهیزات آبنما

 

 

هشت گروه از لوازم، متعلقات و تجهیزات آبنما 

 

جهت راه اندازی آبنما به غیر از تجهیزات اصلی مانند پمپ، نازل، چراغ و سیستم‌ها و تجهیزات کنترلی آبنما نیاز به لوازم و متعلقات دیگر برای بهره برداری بهتر و تکمیل آبنما می باشد. در این بخش بر آن شدیم که تعدادی از تجهیزات تخصصی آبنما را که پرمصرف و از قطعات ضروری هستند را به شما معرفی کنیم و از آنجا که این تجهیزات از قطعات ضروری در ایجاد و درست کردن آبنما هستند، شرکت جی اس او این قطعات را طبق استانداردهای جهانی تولید و در اختیار مجریان کار قرار داده است تا قدمی مهم در پیشرفت هر چه بیشتر این صنعت در کشور عزیزمان برداشته باشد.

 

 

 

اتصالات و فیتینگ آبنما

جهت ارتباط بین قطعات آبنما از اتصالات و فیتینگ های آبنما استفاده می گردد. که ما آنها را در گروه هایی دسته بندی کرده ایم که در این بخش به آن اشاره می کنیم.

جزئیات بیشتر ...

اتصالات و فیتینگ آبنما

 

 

پرکن و سرریز آبنما

برای کارکرد با کیفیت و مناسب هر یک از نازل های موجود در آبنما علاوه بر وجود پمپ و دیگر تجهیزات احتیاج به میزان مشخصی از آب می باشد یعنی باید سطح آب به اندازه توصیه شده باشد از اینرو تجهیزاتی موسوم به سنسور کنترل سطح، جهت کنترل سطح آب تولید و ارائه شده است.

جزئیات بیشتر ...

سنسور کنترل سطح آب

 

 

 صافی سبدی خط مکش آبنما 

برای جلوگیری از ورود اجسام خارجی که به صورت ناخواسته وارد آب حوض آبنما می گردند از صافی های سبدی خط مکش آبنما استفاده می گردد.

جزئیات بیشتر ...

صافی خط مکش آبنما

 

 

 شیرهای آبنما 

برای کنترل دبی و فشار مابین اتصالات لوله کشی آبنما از شیرهای مخصوص آبنما استفاده می گردد.

جزئیات بیشتر ...

شیرهای آبنما

 

 

اتصالات انتقالی کف و دیوار آبنما

از این اتصالات جهت ایجاد فضای مناسب برای انتقال لوله های آبنما و همچنین سیم های مخصوص آبنما درون دیواره های بتنی دیواره یا کف حوض آبنما استفاده می گردد.

جزئیات بیشتر ...

اتصالات انتقالی کف و دیوار آبنما

 

 

 پایه های تنظیمی آبنما 

زمانی که نیاز به فضای کاذب جهت نصب و اجرای گروهی از آبنماها از جمله آبنماهای کف خشک می باشد از پایه های تنظیمی جهت ایجاد این گونه فضاها استفاده می گردد.

جزئیات بیشتر ...

پایه های تنظیمی آبنما

 

 

 اتصال تنظیمی نازل های آبنما 

اتصالات تنظیمی نازل های آبنما جهت تنظیم زاویه پاشش آب نازل ها که عمدتا نازل های کلاسیک می باشند مورد استفاده قرار می گیرد.

جزئیات بیشتر ...

اتصالات تنظیمی نازل آبنما

 

 

 شیربرقی آبنما 

شیربرقی های آبنما بیشتر برای آبنماهای موزیکال و ریتمیک که نیاز به تنظیم فشار آب خروجی از نازل با اندازه های مختلف دارند استفاده می گردد همچنین این قطعه از فشار به پمپ آب جلوگیری کرده و سبب بالا رفتن طول عمر آن نیز می شود.

جزئیات بیشتر ...

شیربرقی آبنما

امکان سفارش بیشتر از موجودی انبار نیست لطفا یکی از موارد زیر را انتخاب نمائید

تعداد موجودی انبار تعداد است لطفا یکی از موارد زیر را انتخاب نمائید

افزودن به سبد خرید

X