آبنما شهری

آشنایی با محصولات و پروژه های آبنما شهری شرکت GSO

شرکت GSO یکی از بزرگترین مجریان و تولید کنندگان تجهیزات آبنما شهری در خاورمیانه می باشد و مشاوره صحیح، طراحی اصولی، ساخت محصولات با کیفیت، ارائه تجهیزات وابسته، آموزش تخصصی، خدمات و پشتیبانی مفید را برای مشتریان تضمین و جهت ارتقاء دانش عمومی در صنعت آبنما اقدام به جمع آوری مقالات، تولید محتوا و استاندارد سازی نموده است.
آبنما موزیکال

آبنمای موزیکال

در این نوع آبنما از تلفیق رقص آب و نور به همراه موزیک متناسب با آنها افکت های زیبایی ایجاد می شود.
طراحی و اجرا آبنما شهری

پروژه‌های آبنما شهری

پروژه های شهر به پنج دسته آبنماهای موزیکال، ریتمیک، خشک، شناور و کلاسیک تقسیم بندی می شوند.
نازل آبنما

نازل های کلاسیک آبنما - نازل های کنترلی آبنما - نازل های آبنمای کف خشک

انواع نازل آبنما و یا نازل فواره بخش اصلی آبنما می باشند که با استفاده از خصوصیات ساختاری هر نوع نازل به شکل های مختلفی آب را از خود عبور می دهند.
چراغ آبنما، چراغ ضد آب

انواع چراغ  آبنما

چراغ‌های آبنمای تولیدی شرکت GSO به دو گروه اصلی روشنایی در داخل آب (چراغ آبنما IP68) و روشنایی محیطی (چراغ آبنما IP67) تقسیم می شوند.
نازل آبنمای کف خشک

نازل آبنمای کف خشک

نازل های کف خشک برای استفاده در آبنماهای خشک طراحی شده اند که این فواره‌ها، آب را از دل سنگ فرش‌ها به سمت بالا پرتاب می‌کنند.
پمپ  آبنما

پمپ آبنمای شهری

جهت گردش آب در آبنماها وجود پمپ ها ضروری می باشد تا بتواند آب را به داخل نازل ها پمپاژ کرده و گردش در آب موجود به وجود آورد.
تجهیزات کنترلی آبنما

تجهیزات کنترلی آبنما

شرکت GSO محصولات تخصصی متناسب با شرایط و دانش روز دنیا جهت استفاده در کنترل آبنماهای موزیکال، ریتمیک و ساده ارائه می نماید که این تجهیزات حرفه ای جهت صرفه جویی در وقت و هزینه بسیار کارآمد هستند.
طراحی و ساخت پکیج آبنما

پکیج های آبنما

شرکت gso برای سهولت و کمک به مشتریان در جهت آشنایی و انتخاب محصولات آبنما، تعدادی از پکیج های آبنما را به صورت کامل و مستقل برای استفاده در پروژه پیشنهاد می نماید .
لوازم و متعلقات همراه با تجهیزات آبنما

لوازم و متعلقات همراه با تجهیزات آبنما

جهت راه اندازی آبنما به غیر از پمپ، نازل، چراغ و سیستم کنترل نیاز به تجهیزات دیگر برای بهره برداری بهتر و تکمیل آبنما می باشد.
 

امکان سفارش بیشتر از موجودی انبار نیست لطفا یکی از موارد زیر را انتخاب نمائید

تعداد موجودی انبار تعداد است لطفا یکی از موارد زیر را انتخاب نمائید

افزودن به سبد خرید

X