خدمات مشاوره طراحی ساخت آبنما شهری

با همراهی شما، همه دانش و توانایی مان را به همراه تجربه و تکنولوژی ای که در جهت طراحی و  ساخت آبنما شهری به سختی به آن دست یافته ایم، در اختیار شما قرار می دهیم. شرکت GSO  با توجه به سوابق و تجربه های خود در بخش فضاهای آبی آمادگی ارائه خدمات مشاوره طراحی ساخت آبنما شهری برای اشخاص، شرکت های خصوصی و ارگانهای دولتی، مطابق با استانداردها و تکنولوژی روز دنیا مطابق نیاز و سرمایه کارفرما را دارد.

بخش مدیریت فنی و طراحی شرکت GSO:

با توجه به سوابق و تجربه خود آمادگی این شرکت را در ارائه خدمات مشاوره، آموزش، طراحی، نظارت بر اجراء و تهیه اسناد و نقشه های اجرائی جهت برگزاری مناقصات در پروژه های فضاهای آبی شرکت های خصوصی و ارگانهای دولتی در داخل و یا خارج از کشور مطابق با استانداردها و تکنولوژی روز دنیا و نیازمندیهای کارفرما اعلام می داریم. 

بخش مدیریت مهندسی و ساخت شرکت GSO:

آمادگی خود را در جهت ارائه خدمات ساخت محصولات سفارشی مورد نیاز طبق طرح و نقشه مورد نظر، برای پروژه شرکت ها و همکاران با استفاده از ماشین آلات، تجهیزات حرفه ای و کارکنان با تجربه اعلام می دارد. 

 

 

رویکرد ما در مشاوره طراحی ساخت آبنما شهری:

  1. استفاده درست از پتانسیلها و صیانت از سرمایه کارفرما
  2. ارائه بهترین طرحها و اطلاعات از سوی کارشناسان شرکت
  3. جلب رضایت کارفرما و انتخاب بهترین طرح با تجارب ما در بخش آبنما
  4. استفاده از  دانش فنی و به روز کارشناسان ما در طراحی و ساخت

 

 

 

 

 

 

خدمات سفارش ساخت محصول

در این بخش محصولات درخواستی شما قابل سفارش است بدین صورت که شما پس از تماس با بخش فروش و اعلام درخواست و توافق نهایی می توانید محصول مورد نظر خود را بر اساس شرایط خاص مد نظرتان سفارش داده و در حداقل زمان، تحویل بگیرید.

جزئیات بیشتر ...

پمپ های نازل آبنمای کف خشک

 

 

خدمات مشاوره و طراحی آبنما

با توجه به سالها تجربه شرکت GSO در زمینه طراحی و ساخت آبنماهای متنوع پروژه های شهری و باغی و یا خانگی در این بخش میتوانید این اطلاعات مفیدی را در این زمینه دریافت کنید.

جزئیات بیشتر ...

پمپ های نازل آبنمای کف خشک

 

 

 

 

امکان سفارش بیشتر از موجودی انبار نیست لطفا یکی از موارد زیر را انتخاب نمائید

تعداد موجودی انبار تعداد است لطفا یکی از موارد زیر را انتخاب نمائید

افزودن به سبد خرید

X