ویدئو پروژه‌های آبنما شهری شرکت GSO

 

ما دوست داریم با  محصولات و پروژه های ما که با ایده هایی مبتکرانه تولید شده اند به وسیله ویدئو پروژه‌های آبنما شهری آشنا شوید تا این شور و شوق را در شما ایجاد کنیم که با ما در ساخت جلوه های زیبایی از نمایش  آب همراه شوید .

 

ویدیو: آبنمای موزیکال والتزینگ

 

Music By:Modern Talking

ویدیو: آبنمای موزیکال پکیج والتزینگ

پکیج  آبنمای موزیکال والتزینگ  از 11  افکت مختلف تشکیل شده و می تواند برنامه های زیبای را  به همراه موزبک با برنامه کارگردانی کاملان حرفه ای اجرا کند. که این پکیج با دو سیستم مکانیکی و الکتریکی حرفه ای  ارائه میگردد . سیستم مکانیکال به صورت یک پکیج با ابعاد به طول 40 متر و باعرض 2.5 متر شامل (310 عدد نازل و 16پمپ مستغرق و 3موتور گیربگس و 220  (LED) با قابلیت نصب  در داخل حوض و استخر و دریاچه می باشد ( قابلیت ساخت طبق سفارش با ابعاد  و اشکال مناسب برای محل مورد نظر) و سیستم الکتریکال شامل (سیستم کنترل و سیستم سویچینگ و سیستم سخت افزاری ونرم افزارها و سیستم صوتی ) به صورت یک پکیج کامل در بیرون و در داخل ساختمان کنترلی و دورتر از سیستم مکانیکی نصب میشود. پکیج آبنمای موزیکال والتزینگ  همراه با  نرم افزار کنترلی حرفه ای با قابلیت ساخت و ویرایش و کارگردانی جدید  همراه با  10 آهنگ کارگردانی شده طبق نظر کارفرما ارائه می گردد .

 

ویدیو: آبنمای موزیکال یوفو

 

Musical Fountain :UFO

ویدیو: آبنمای موزیکال UFO (بشقاب پرنده)

پکیج  آبنمای موزیکال  بشقاب پرنده  به صورت یک دستگاه ماشین آماده از 2  افکت شامل ( نازل بلند زن و نازلهای دور که دارای مفصل حرکتی و شیر برقی می باشد ) تشکیل شده و می تواند  برنامه کارگردانی شده  حرفه ای و زیبای را  به همراه موزیک اجرا نماید. این پکیج موزیکال می تواند افکتی شبیه به شکل بشقاب پرنده را ایجاد نماید و با ایجاد حرکت مستقیم در تمامی نازلها حرکتی شبیه به حرکت عروس دریایی را ایجاد نماید. این پکیج از دو سیستم مکانیکی و الکتریکی کاملا حرفه ای تشکیل شده است. سیستم مکانیکال شامل : (  1+32عدد نازل با شیر برقی ، 3پمپ ،15 چراغ ال ای دی) با قابلیت نصب  در داخل حوض و استخر و دریاچه می باشد. ( در صورت نیاز قابلیت ساخت طبق سفارش با ابعاد  و اشکال مناسب برای محل مورد نظرامکان پذیر می باشد ) و سیستم الکتریکال شامل (سیستم کنترل و سیستم سویچینگ و سیستم سخت افزاری ونرم افزارها  ) به صورت یک پکیج کامل در بیرون و در داخل ساختمان کنترلی و دورتر از سیستم مکانیکال  نصب می گردد. پکیج آبنمای موزیکال چیسینگ جت  همراه با  نرم افزار کنترلی حرفه ای با قابلیت ساخت و ویرایش و کارگردانی جدید  همراه با  10 آهنگ کارگردانی شده طبق نظر کارفرما ارائه می گردد. که می توان نسبت به سفارش با ابعاد  و اشکال مناسب برای محل مورد نظر آماده و نصب کرد.

 

ویدیو:سیستم کنترلی آبنما موزیکال

 

Video Fountain Control

ویدیو:سیستم کنترلی آبنما موزیکال

این پکیج با سیستم سخت افزار ونرم افزاری و با تکنولوژی بالا جهت کنترل سیستم های مکانیکی و الکتریکی آبنما طراحی شده است سیستم سخت افزار:سرعت دریافت دیتا 0.04ثانیه همرا با ماژولهای الکترونیکی با خروجی حداکثر 800 عدد دیجیتال جهت روشن خاموش کردن پمپها و موتورها و شیربرقی ها و 170 عدد خروجی انالوگ جهت کنترل درایو موتورها می باشد نرم افزار:با لاترین سرعت ارسال اطلاعات ( 0.04 تا 2 ثانیه) قابلیت ساخت و ویرایش سناریوهاجدید. برنامه زمانبندی جهت پخش البوم. کارکرد بسیار راحت و کابر پسند.

 

 

امکان سفارش بیشتر از موجودی انبار نیست لطفا یکی از موارد زیر را انتخاب نمائید

تعداد موجودی انبار تعداد است لطفا یکی از موارد زیر را انتخاب نمائید

افزودن به سبد خرید

X