آبنمای دکور و ساختمان

آبنمای شیشه ای
آبنمای شیشه ای
آبنمای شیشه ای امروزه در بیشتر فضاها به سبب حرکت ملایم و پیوسته آب بر روی شیشه و رویت از دو سو و هماهنگی آن با دکوراسیون های مدرن و کلاسیک در بیشتر مکان های مسکونی و یا تجاری نسبت به فضای ساختمان طراحی و ایجاد می گردند.
آبنمای آریا وال
آبنمای آریا وال
آبنمای آریا وال دارای سطح دیوار شیبدار پوشیده شده از سنگ مصنوعی است که با ریزش آب در ارتفاعات بالا به روی دیوار شکل خروجی کاملا کف آلود و منحصر بفردی را به واسطه فرم روی تایل ها بر روی سطح دیوار ایجاد می نماید
آبنمای ریزشی
آبنمای ریزشی
آبنمای ریزشی در واقع خروجی ای شبیه به ریزش قطرات باران به شکل پرده دارد که بیشتر در داخل و بیرون ساختمان و استخرهای شنا جهت ایجاد جلوه ای از ریزش آب، استفاده می شود.
آبنمای نواری
آبنمای نواری
آبنمای نواری (String) نوعی طرح جالب در صنعت آبنمای دکوراتیو برای داخل و حتی خارج از ساختمان می باشد. آب توسط نازل های نواری بر روی نوارهای باریک و شفاف که از بالا به سمت پایین آویزان و کشیده شده، تراوش می کند و قطرات ریز آب با یک سرعت منظم و زیبا به سمت پایین بدون ایجاد صدا و یا لرزش حرکت می کند.
آبنمای حبابی
آبنمای حبابی
آبنمای حبابی نمای زیبایی از حرکت هارمونیک حباب های هوا را در داخل آب درون محفظه شیشه ای که از پایین به سمت بالا حرکت میکند را به نمایش می گذارد.
آبنمای هارمونیک
آبنمای هارمونیک
این آبنما یکی از طرح های جالب در ایجاد پرده آبی لوکس مناسب در فضاهای داخلی و بیرونی ساختمان می باشد. آب توسط نازل ها، بر روی سطح مشی از جنس استیل که به صورت عمودی و از بالا به سمت پایین کشیده شده تراوش و شکلی از موج های آبی به صورت هارمونیک و زیبا ایجاد می کند
استند آبنما
استند آبنما
آبنماهای استند ایستاده به صورت پکیج هایی آماده و مستقل با قابلیت نصب روی زمین و کنار دیوار با سایزهای مشخص با قابلیت نصب آسان به صورت ایستاده ارائه می گردد. از مشخصه های منحصر به فرد این آبنماهای بسیار زیبا، قابلیت جابه جایی و نصب آسان در مکان های مختلف خانه یا محل کار می باشد
نازل آبشار دکوراتیو
نازل آبنمای آبشار دکوراتیو
نازل های آبشار تداعی کننده صدا و حرکت آب در آبشارها و چشمه ها هستند که نوع ریزش هر کدام بسته به سلیقه و فضای مورد نظر قابل انتخاب می باشند.
متعلقات آبنمای دکوری و ساختمان
متعلقات آبنمای دکوری و ساختمان
جهت ایجاد و راه اندازی آبنماهای دکوری داخل ساختمان علاوه بر آبنماهای مربوطه نیاز به یکسری تجهیزات جانبی و گاهی ادوات تکمیل کننده می باشد.
 

امکان سفارش بیشتر از موجودی انبار نیست لطفا یکی از موارد زیر را انتخاب نمائید

تعداد موجودی انبار تعداد است لطفا یکی از موارد زیر را انتخاب نمائید

افزودن به سبد خرید

X