آبنمای لند اسکیپ

 آشنایی با دوازده محصول آبنما باغی و لنداسکیپ شرکت GSO

با توجه به طراحی مدرن در بخش لند اسکیپ و فضاهای سبز و برای ایجاد نشاط و طراوت هر چه بیشتر این فضا با استفاده از جریان و صدای آب، شرکت GSO اقدام به تولید محصولاتی فراخور با این محیط ها از جمله پرده های آب، پرده آب استخر، نازل شوتر، آبشار جام، انواع نی ریزها، آبنماهای ریزشی، برکه ها و حوضچه های آب، انواع آبراهه، آبریزها، پکیج های آب و آتش و آتشدانها و متعلقات فضاهای آبی کرده است.
نازل پرده آب یا آبنمای آبشار دیواری

نازل پرده آب یا آبنما دیواری آبشار

نازل پرده آب ( آبنما دیواری آبشار )، پرده ای شفاف و بهم پیوسته از آب را ایجاد می کند که روی دیوار نصب می گردد. و در آبنما باغی و لنداسکیپ استفاده میشود.
نازل پرده آب یا آبنما آبشار پایه دار

نازل پرده آب یا آبنما آبشار پایه دار

نازل آبشار پایه دار مانند دیگر نازل های آبشار پرده ای شفاف و بهم پیوسته از آب را ایجاد می کند و به سبب پایه استیلی که دارد قابل استفاده در تمام مکان ها است و نیازی به وجود یک دیوار برای نصب آن نمی باشد .
آبنمای آبشار جام

آبنما پرده آب جام

آبنما پرده آب جام مانند یک جام استیل با لبه های خم شده می باشد. جوشش آب از مرکز جام با سرریز شدن آب از لبه های خم شده آن پرده ای زیبا به فرم دایره با صدای دلنشین از ریزش آب را به وجود می آورد.
نازل نی ریز در آبنما باغی و لنداسکیپ

آبنما دیواری نی ریز در آبنما باغی و لنداسکیپ

آبنما دیواری نی ریز از نوع آبنماهای کلاسیک میباشد که مناسب برای نصب در محیط های داخلی ساختمان و فضاهای باز می باشد. این نازل علاوه بر سادگی و زیبایی، فضایی کلاسیک و مدرن را تواماً ایجاد می کند
پکیج آبریز

پکیج آبنما دیواری آبریز

آبنما دیواری آبریز، در قالب یک پکیج آبنما از نوع دکوراتیو و زینتی برای نصب در داخل و یا بیرون ساختمان طراحی و تولید شده است. این پکیج از تعدادی نازل آبریز تشکیل شده که در ارتفاع های مختلف بر روی دیوار نصب می گردد.
پکیج آبنمای آتشدان

پکیج آبنمای آتشدان

پکیج آبنمای آتش از تلفیق دو عنصر متضاد در طبیعت زیبایی خاص و مدرنی را به وجود می آورد که روشنایی و گرمای ملایم و رقص شعله های آتش به همراه حرکت آرامبخش و صدای گوش نواز آب، آرامش خاصی را به بیننده القا می کند.
پکیج آتشدان

پکیج آتشدان

پکیج های آتش GSO مناسب برای استفاده در فضاهای مدرن و کلاسیک می باشد که روشنایی و رقص شعله های آتش به همراه گرمای ملایم تولید شده از آن در فضاهای با دمای پایین علاوه بر زیبایی گرما و لذت خاصی را به بیننده می دهد.
جوی و آبراهه استیل پیش ساخته

جوی و آبراهه استیل پیش ساخته

این آبراهه ها علاوه بر زیبایی، فضای مدرنی را در فضاهای بسته و فضاهای باز تلفیقی از مدرن و کلاسیک با توجه به وجود فضای سبز طبیعی ایجاد می کند.
حوضچه و برکه پیش ساخته در آبنما باغی و لنداسکیپ

برکه و حوضچه

اگر شما رویای داشتن یک برکه کوچک و حوضچه زیبا اما بدون نیاز به مواد و مصالح بنائی و اجرای آسان و بی دردسر توسط نفرات نه چندان ماهر و بیشتر از همه اطمینان کامل از عایق بودن آن و با طول عمر بالا و اجرای سریع در کوتاه ترین زمان را در سر دارید می توانید از حوضچه های آماده، استفاده کنید.
نازل کرتین، آبنمای پرده آب استخری

نازل کرتین، آبنما پرده آب استخری

نازل کرتین ( آبنما پرده آب استخری ) به شکل نازل ایستاده خمیده ای است که بر لبه استخر یا حوض های آبنما نصب می شود این نازل می تواند آب را به صورت یک ورقه نازک در آورده و پرده ای شفاف از آب را به وجود آورد و جلوه ای مانند یک آبشار را نمایان کند
آبنمای ریزشی یا نازل بارانی

آبنمای ریزشی یا نازل بارانی

آبنمای ریزشی در واقع خروجی ای شبیه به ریزش قطرات باران به شکل پرده دارد. در این آبنما قطرات آب در یک یا دو ردیف با خروجی 4 میلیمتری به صورت مساوی در همه نازلها به سمت پایین هدایت می شوند.
نازل پرده آب شوتر در آبنما استخری

آبنما دیواری شوتر 

این نازل آب را به صورت یک ورقه نازک و پرده ای شفاف به جلو پرتاب می کند که این پرتاب جلوه ای خاص از نزول آب را با زاویه و منحنی شکل به وجود می آورد.
لوازم و متعلقات آبنما باغی و لنداسکیپ

متعلقات آبنما باغ و لنداسکیپ

جهت ایجاد و راه اندازی فضاهای آبی شامل آبشار و برکه و استخر های آب به غیر از پمپ و نازل و چراغ نیاز به تجهیزات دیگر برای بهره برداری بهتر و تکمیل آبنما می باشد.
پمپ آبنما باغی و لنداسکیپ

پمپ آبنما باغی ولنداسکیپ

پمپ آبنما باغی و لنداسکیپ برای گردش آب و پمپاژ آن در نازل های آبشار، در برکه ها و سیستم فیلتراسیون کاربرد دارد.
 

امکان سفارش بیشتر از موجودی انبار نیست لطفا یکی از موارد زیر را انتخاب نمائید

تعداد موجودی انبار تعداد است لطفا یکی از موارد زیر را انتخاب نمائید

افزودن به سبد خرید

X