آتشدان

 

 

 

 

آتشدان

 

شرح آتشدان : آتش از دیرباز مورد توجه انسانها بوده است از اینرو شرکت GSO اقدام به تولید محصولاتی با عنوان آتشدان نموده که استفاده از این پکیج ها می تواند زینت بخش محیط استخر و آبراهه و گرما بخش محفل شما در محیط های غیز مسقف مانند آلاچیق یا کنار فضاهای آبی و استخر باشد.

این شرکت علاوه بر پرداختن به مقوله زیبایی این محصول با تولید آن از جنس استنلس استیل 316 که مقاوم در برابر زنگ زدگی و رطوبت محیطی می باشد، به نکات اساسی دیگری نیز توجه بسیار نموده است که از لحاظ فنی مورد توجه دست اندرکاران این حوزه قرار گرفته است از جمله می توان از سنسور هوشمندی که در این محصول تعبیه شده است نام برد بدین شرح که با وزش باد و جابجایی هوای زیاد که احتمال خاموش شدن آتش می رود، جرقه زن اتوماتیک و بدون شمعک موجود در این محصول با زدن جرقه های متوالی دوباره این آتش را روشن می کند و اگر وزش باد آنقدر شدید باشد که روشن ماندن شعله امکان پذیر نباشد، شعله خاموش و کل سیستم قطع می گردد. همچنین برای راحت تر شدن استفاده از این محصول، می توانید با خریداری محصول جانبی ریموت کنترل و نصب آن روی آتشدان و نصب برنامه آن روی گوشی همراه خود، شعله را از راه دور، خاموش یا روشن کنید. لازم به ذکر است برای تأمین انرژی مورد نیاز جهت افروختن آتش شما می توانید از هر دو منبع گاز طبیعی شهری و گاز مایع LPG (کپسول) استفاده نمایید.

در نظر داشته باشید که این محصول با کیفیت بسیار بالا و قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی تولید می گردد که مشابه داخلی نیز ندارد و از این رو طراحان وسازندگان خوش ذوق می توانند جهت استفاده در مکان های مختلف، مطابق سلیقه خود این محصولات را تهیه، طراحی و هر چه بیشتر کارآمد کنتد.

 

 

مشخصات :

  1. دارای سنسور هوشمند،
  2. جرقه زدن اتوماتیک
  3. امنیت بالا
  4. مصرف گاز طبیعی (شهری) و یا گاز مایع  LPG (کپسول)
  5. ساخته شده از جنس استیل 316
  6. مناسب برای استفاده در فضای باز
  7. قیمت مناسب
  8. کیفیت بالا نسبت به محصولات خارجی و بدون مشابه داخلی
  9. امکان کنترل توسط ریموت کنترل و یا wifi موبایل جهت روشن یا خاموش کردن

 

 

 

 

آتشدان

 

 

امکان سفارش بیشتر از موجودی انبار نیست لطفا یکی از موارد زیر را انتخاب نمائید

تعداد موجودی انبار تعداد است لطفا یکی از موارد زیر را انتخاب نمائید

افزودن به سبد خرید

X