آبنمای باغ، برکه و آبشار

نازل آبشار دیواری
نازل آبنمای آبشار دیواری
نازل آبشار دیواری پرده ای شفاف و بهم پیوسته از آب را ایجاد می کند که روی دیوار نصب می گردد. .
نازل آبشار پایه دار
نازل آبنمای آبشار پایه دار
نازل آبشار پایه دار مانند دیگر نازل های آبشار پرده ای شفاف و بهم پیوسته از آب را ایجاد می کند و به سبب پایه استیلی که دارد قابل استفاده در تمام مکان ها است و نیازی به وجود یک دیوار برای نصب آن نمی باشد .
نازل جام
نازل آبنمای جام
این آبشار مانند یک جام استیل با لبه های خم شده می باشد. جوشش آب از مرکز جام با سرریز شدن آب از لبه های خم شده آن پرده ای زیبا به فرم دایره با صدای دلنشین از ریزش آب را به وجود می آورد.
نازل نی ریز
نازل آبنمای نی ریز
نازل نی ریز از نوع نازل های کلاسیک میباشد که مناسب برای نصب در محیط های داخلی ساختمان و فضاهای باز می باشد. این نازل علاوه بر سادگی و زیبایی، فضایی کلاسیک و مدرن را تواماً ایجاد می کند
پکیج آبریز
پکیج آبنمای آبریز
آبنمای آبریز، در قالب یک پکیج آبنما از نوع دکوراتیو و زینتی برای نصب در داخل و یا بیرون ساختمان طراحی و تولید شده است. این پکیج از تعدادی نازل آبریز تشکیل شده که در ارتفاع های مختلف بر روی دیوار نصب می گردد.
پکیج آبنمای آتش
پکیج آبنمای آتش
پکیج آبنمای آتش از تلفیق دو عنصر متضاد در طبیعت زیبایی خاص و مدرنی را به وجود می آورد که روشنایی و گرمای ملایم و رقص شعله های آتش به همراه حرکت آرامبخش و صدای گوش نواز آب، آرامش خاصی را به بیننده القا می کند.
پکیج آتش
پکیج آتش
پکیج های آتش GSO مناسب برای استفاده در فضاهای مدرن و کلاسیک می باشد که روشنایی و رقص شعله های آتش به همراه گرمای ملایم تولید شده از آن در فضاهای با دمای پایین علاوه بر زیبایی گرما و لذت خاصی را به بیننده می دهد.
آبراهه و جوی
آبراهه و جوی
این آبراهه ها علاوه بر زیبایی، فضای مدرنی را در فضاهای بسته و فضاهای باز تلفیقی از مدرن و کلاسیک با توجه به وجود فضای سبز طبیعی ایجاد می کند.
برکه و حوضچه
برکه و حوضچه
اگر شما رویای داشتن یک برکه کوچک و حوضچه زیبا اما بدون نیاز به مواد و مصالح بنائی و اجرای آسان و بی دردسر توسط نفرات نه چندان ماهر و بیشتر از همه اطمینان کامل از عایق بودن آن و با طول عمر بالا و اجرای سریع در کوتاه ترین زمان را در سر دارید می توانید از حوضچه های آماده، استفاده کنید.
نازل پرده آب استخری
نازل آبنمای پرده آب استخری
نازل آبشار استخری به شکل نازل ایستاده خمیده ای است که بر لبه استخر یا حوض های آبنما نصب می شود این نازل می تواند آب را به صورت یک ورقه نازک در آورده و پرده ای شفاف از آب را به وجود آورد و جلوه ای مانند یک آبشار را نمایان کند
آبنمای ریزشی
آبنمای ریزشی
آبنمای ریزشی در واقع خروجی ای شبیه به ریزش قطرات باران به شکل پرده دارد. در این آبنما قطرات آب در یک یا دو ردیف با خروجی 4 میلیمتری به صورت مساوی در همه نازلها به سمت پایین هدایت می شوند.
نازل شوتر
نازل آبنمای شوتر
این نازل آب را به صورت یک ورقه نازک و پرده ای شفاف به جلو پرتاب می کند که این پرتاب جلوه ای خاص از نزول آب را با زاویه و منحنی شکل به وجود می آورد.
متعلقات باغ، برکه و آبشار
متعلقات آبنمای باغ، برکه و آبشار
جهت ایجاد و راه اندازی فضاهای آبی شامل آبشار و برکه و استخر های آب به غیر از پمپ و نازل و چراغ نیاز به تجهیزات دیگر برای بهره برداری بهتر و تکمیل آبنما می باشد.
پمپ های آبنمای باغ، برکه و آبشار
پمپ های آبنمای باغ، برکه و آبشار
پمپ های آبشار و برکه برای گردش آب و پمپاژ آن در نازل های آبشار، در برکه ها و سیستم فیلتراسیون کاربرد دارد.
 

امکان سفارش بیشتر از موجودی انبار نیست لطفا یکی از موارد زیر را انتخاب نمائید

تعداد موجودی انبار تعداد است لطفا یکی از موارد زیر را انتخاب نمائید

افزودن به سبد خرید

X